Pristatymas

Siuntimas:
Užsakymai yra išsiunčiami, tiek iš karto apmokėjus, tiek užsakius išperkamuoju būdu, ne vėliau kaip per 7-10 d.d. Trukmė iki išsiuntimo priklauso nuo to, ar prekė yra pagaminta, ar mes turime ją pasiūti. Jei prekė yra pagaminta išsiunčiame tą pačią arba kitą dieną po apmokėjimo. Jei reikia gaminti, išsiunčiame po 2-5 d.d. po apmokėjimo (šventiniu laikotarpiu ar esant didelių užsakymų srautui laikas gali keistis).

Siuntos Lietuvoje:
Siunčiama Lietuvos paštu. Siunta siunčiama registruotu siuntimu. Įprastai siunta atkeliauja į gavėjo paštą per 2-3 d.d. Jei po užsakymo būsenos pakeitimo iš „Vykdomas“ į „Įvykdyta“ negavote pranešimo (telefonu/ informaciniu lapeliu) apie siuntą iš savo nurodyto pašto po 4-5 d.d., susisiekite su mumis dėl siuntos registracijos kodo. Siunčiama „Omniva“, „Dpd“, „Lp express“ siuntų tarnyba į pasirinktą paštomatą. Įprastai siunta atkeliauja per 1-3 d.d. po išsiuntimo.

Siuntos į užsienį:
Siunčiama Lietuvos paštu (tik ES ribose). Siunta siunčiama registruotu siuntimu. Įprastai siunta atkeliauja į gavėjo paštą per 7-10 d.d.
Į Baltijos šalis (Lietuva, Latvija, Estija) siunčiama „Omniva“ siuntų tarnyba. Įprastai siunta atkeliauja per 3-7 d.d. po išsiuntimo.

Nemokamas atsiėmimas Šiauliuose:
Atsiimti galima fizinėje parduotuvėje: „Atile“, Vytauto g. 80. Apie paruoštą prekę jus informuos skambučiu/sms žinute.