NEMOKAMAS PRISTATYMAS NUO 55 Eur

Pristatymo informacija


Siuntimas:
Užsakymai yra išsiunčiami tik gavus apmokėjimą, ne vėliau kaip per 7-10 d.d.
Trukmė iki išsiuntimo priklauso nuo to, ar prekė yra pagaminta, ar mes turime ją pasiūti. Jei prekė yra pagaminta išsiunčiame tą pačią arba kitą dieną po apmokėjimo. Jei reikia gaminti, išsiunčiame po 2-5 d.d. po apmokėjimo.


Siuntos Lietuvoje:
Siunčiama Lietuvos paštu. Siunta siunčiama registruotu siuntimu. Įprastai siunta atkeliauja į gavėjo paštą per 2-3 d.d. Jei po užsakymo būsenos pakeitimo iš „Vykdomas“ į „Išsiųsta“ negavote pranešimo (telefonu/ informaciniu lapeliu) apie siuntą iš savo nurodyto pašto po 4-5 d.d., susisiekite su mumis dėl siuntos registracijos kodo.
Siunčiama „Omniva“ siuntų tarnyba į „Omniva“ paštomatą jūsų mieste. Įprastai siunta atkeliauja per 1-3 d.d. po išsiuntimo.


Siuntos į užsienį:
Siunčiama Lietuvos paštu. Siunta siunčiama registruotu siuntimu. Įprastai siunta atkeliauja į gavėjo paštą per 7-10 d.d.
Į Baltijos šalis (Lietuva, Latvija, Estija) siunčiama „Omniva“ siuntų tarnyba. Įprastai siunta atkeliauja per 3-7 d.d. po išsiuntimo.


Nemokamas atsiėmimas Šiauliuose
Atsiimti galima fizinėse parduotuvėse: „Atilė“, „Siuvykla – parduotuvė“. Laikas dėl atsiėmimo derinamas asmeniškai. Įprastai užtrunka 1-2 d.d.